Ostatnio przeglądane

Album tradycyjny w okładce ze zdjęciem pod akrylem w okładzinie introligatorskiej - AkrylFoto "E"

Nowy produkt

Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka twarda z Twoim zdjęciem wklejonym pod szkło akrylowe. Ta nowoczesna forma prezentacji nadaje fotografii wyjątkowe efekty: większej ostrości i nasycenia barw, głębi, oraz połysku.Tył i grzbiet wykonany z okładziny introligatorskiej. 
MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI:
- własny tekst i logo grawerowane / tłoczone
- na pierwszej stronie dowolny nadruk tekstu i grafiki
Cena dotyczy domyślnie wybranych opcji albumu które możesz zmienić poniżej. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Więcej szczegółów

Dostosuj opcje produktu
.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Więcej informacji

      Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka twarda z Twoim zdjęciem wklejonym pod szkło akrylowe na przodzie, pozostała część wykonana ze okładziny introligatorskiej - płótno, welur, okładziny. 
      Ta nowoczesna forma prezentacji nadaje fotografii wyjątkowe efekty: większej ostrości i nasycenia barw, głębi, oraz połysku. Zdjęcie zajmuje większą część okładki, dokładny format jest uzależniony od wybranego rozmiaru albumu. Możesz załączyć powyżej 1 lub 2 zdjęcia w formacie zbliżonym do wybranego albumu z których nasz grafik wybierze jedno i wykadruje je dokładnie.
     Na zdjęciu możemy umieścić dowolny napis, który możesz wpisać w opcjach powyżej. Projekt przed wykonaniem prześlemy mailem do zatwierdzenia. Jeśli chcesz stworzyć swój własny niepowtarzalny wzór skontaktuj się z nami w celu otrzymania dokładnych wymiarów. Na tyle okładki możemy wytłoczyć lub wygrawerować Twoje logo.
     Cena dotyczy domyślnie wybranych opcji albumu które możesz zmienić powyżej: 60 stron koloru czarnego, formatu 28x31cm w pionie, karty przekładane pergaminem P3, grzbiet okładki prosty.  Na wizualizacji album w płótnie P11.

Produkty powiązane