Ostatnio przeglądane

Etui na pendrive wykończone w całości płótnem, okładziną introligatorską Palisander M

Nowy produkt

Etui na pendrive w okładce twardej z płótna lub okładziny introligatorskiej zawiera elegancką wstawkę z drewna zwanego palisander brazylijski.  Wnętrze w całości wykończone taką samą okładziną z wyciętym miejscem na 1,2,3 lub 4 pendrive'y wg naszych wymiarów lub wg własnych. Grubość pianki 10 lub 5 mm w zależności od grubości pendrive'a.
Uwaga: etui nie zawiera w komplecie pendrive'a - możesz go zamówić poniżej. Oferujemy je w wielkościach 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB z interfejsem USB 3.0

Więcej szczegółów

Dostosuj opcje produktu
.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Więcej informacji

Etui na pendrive w okładce twardej z płótna lub okładziny introligatorskiej zawiera elegancką wstawkę z drewna zwanego palisander brazylijski (drewno gatunku Dalbergia nigra, dalbergia czarna) zwany także bahia wood. Pochodzi z Brazylii (głównie we wschodniej części) i Argentyny. To wyjątkowa pamiątka, która dzięki wysokiej jakości wykonania pozwoli cieszyć się wspomnieniami przez długie lata.

   Na płytce drewnianej możemy umieścić dowolny napis, który możesz wpisać w opcjach powyżej. Jeśli chcesz stworzyć swój własny niepowtarzalny wzór załącz go stosując się do podanych wymiarów.
    Napis własny lub z naszego wzornika możemy również wygrawerować lub wytłoczyć na okładce ale tylko w wyznaczonych do wyboru miejscach.  Na tyle okładki możemy umieścić Twoje logo.


Wnętrze w całości wykończone taką samą okładziną z wyciętym miejscem na 1,2,3 lub 4 pendrive'y wg naszych wymiarów lub wg własnych. Grubość pianki 10 lub 5 mm w zależności od grubości pendrive'a.
Uwaga: etui nie zawiera w komplecie pendrive'a - możesz go zamówić poniżej. Oferujemy je w wielkościach 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB z interfejsem USB 3.0

Produkty powiązane