Ostatnio przeglądane

Palisander M w skórze galanteryjnej

Nowy produkt

Album tradycyjny z pergaminem do wklejania zdjęć. Okładka ze skóry galanteryjnej zawiera elegancką wstawkę z drewna zwanego palisander brazylijski (pochodzi z Brazylii i Argentyny). Opcjonalnie można zakupić box do albumu.

Wiele możliwości personalizacji:
- własny tekst grawerowany laserem, tłoczony lub złocony z przodu na okładce,
- napisy i grafika złocona / tłoczona z wzornika,
- logo,
- nadruk na pierwszej stronie

Cena dot. domyślnie wybranych opcji albumu, które możesz zmienić poniżej.


Więcej szczegółów

Dostosuj opcje produktu
.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Opis

Format rozkładówki / albumu 50,4x25,2cm / KB+ 25x25

Więcej informacji

Album tradycyjny z pergaminem do wklejania zdjęć jest doskonałą alternatywą do fotoalbumów.  Okładka ze skóry galanteryjnej zawiera elegancką wstawkę z drewna zwanego palisander brazylijski (drewno gatunku Dalbergia nigra, dalbergia czarna) zwany także bahia wood. Pochodzi z Brazylii (głównie we wschodniej części) i Argentyny. To wyjątkowa pamiątka, która dzięki wysokiej jakości wykonania pozwoli cieszyć się wspomnieniami przez długie lata. Album tradycyjny otwiera się jak elegancka księga. Może być niepowtarzalnym i oryginalnym prezentem na każdą okazję.

     Na płytce drewnianej możemy umieścić dowolny napis, który możesz wpisać w opcjach powyżej. Jeśli chcesz stworzyć swój własny niepowtarzalny wzór załącz go stosując się do podanych wymiarów.
    Napis własny lub z naszego wzornika możemy również wygrawerować lub wytłoczyć na okładce ale tylko w wyznaczonych do wyboru miejscach.  Na tyle okładki możemy umieścić Twoje logo.

    Album tradycyjny można zakupić opcjonalnie w eleganckim pudełku. istnieje możliwość umieszczenia napisu na drewnianym palisandrze.
PUDEŁKO DOMYŚLNIE JEST W TAKIM SAMYM KOLORZE JAK ALBUM. W PRZYPADKU CHĘCI WYBORU INNEGO KOLORU PUDEŁKA PROSIMY O NAPISANIE NUMERU WYBRANEJ SKÓRY GALANTERYJNEJ W UWAGACH.

Cena dotyczy domyślnie wybranych opcji, które można zmienić powyżej.

Wiele możliwości personalizacji:
- własny tekst grawerowany laserem, tłoczony lub złocony z przodu na okładce,
- napisy i grafika złocona / tłoczona z naszego wzornika,
- logo,
- nadruk na pierwszej stronie (np dedykacja, życzenia, zdjęcie itp...)

Cena dotyczy domyślnie wybranych opcji albumu, które możesz dopasować poniżej.


Produkty powiązane