UPOMINKI I GADŻETY 

UPOMINKI I GADŻETY
Magnesy
Magnesy personalizowane w formacie 10 x 5 cm. Pakowane jako paczka 10 sztuk. Możliwość wybrania każdego innego magnesu, lub wszystkie takie same.

Puzzle z Twoim zdjęciem
Puzzle ze zdjęciem w formacie 15x21cm, 35 elementów zapakowanych w pudełeczko z tym samym zdjęciem na wieczku.

Pendrive drewniany 16 GB w kształcie karty
Pendrive drewniany w kształcie karty. Pojemność 16 GB (rzeczywista 14,9 GB). Wymiary: długość 90 mm, szerokość 54 mm, grubość 5,0 mm. Możliwość graweru napisów i logo.

Breloczki reklamowe ze skóry galanteryjnej
Breloczki ze skóry galanteryjnej obszywane dookoła z możliwością wytłoczenia własnego logo obustronnie. Kolory skór wybierane losowo. Pakowane w paczce po 50 sztuk. Jeśli nie posiadasz jeszcze matrycy zaznacz odpowiednią opcję. Maksymalna wielkość logo 4,5 x 2,0 cm.


Kalendarz na spirali z podpórką.
Kalendarz na 20XX z Twoimi zdjęciami w formacie A5, A4 i A3 na spirali metalowej z podpórką kartonową do postawienia na biurku . Jednostronny (12 kartek + okładka i sztywny tył) lub dwustronny (6 kartek + okładka i sztywny tył). Należy dołączyć zdjęcia do każdego miesiąca - szablonu. Szablony dla poszczególnych miesięcy według wzornika lub samo zdjęcie bez wzoru. Wydruk na papierze błyszczącym 170g.

Kalendarz na spirali z zawieszką.
Kalendarz 20XX w formacie A5, A4 i A3 na spirali metalowej z zawieszką. Jednostronny (12 kartek + okładka i sztywny tył) lub dwustronny (6 kartek + okładka i sztywny tył). Należy dołączyć zdjęcia do każdego miesiąca - szablonu. Szablony dla poszczególnych miesięcy według wzornika lub samo zdjęcie bez wzoru. Wydruk na papierze błyszczącym 170g.

Długopis z grawerem w skórzanym etui
Długopis metalowy dostępny w 3 kolorach: czarnym, czerwonym i srebrnym w eleganckim obszywanym etui ze skóry galanteryjnej. Kolor etui dobierany losowo. Możliwość wygrawerowania napisów lub własnego tekstu za dopłatą. Kolor graweru jest biały. Maksymalny rozmiar 1 linii graweru 70x6 mm. Przy zamówieniu od 20 sztuk z powtarzalnym grawerem przewidziany rabat.

Fotokalendarz plakatowy z Twoim zdjęciem
Kalendarz jednostronny w formatach A3, A4 i SRA3, z zawieszką. Wydruk na papierze błyszczącym 170g lub 300g. Szablon kalendarza (rozmieszczenia miesięcy) do wyboru. Można również przesłać nam gotowy projekt kalendarza do druku.

Fotokubek z Twoim zdjęciem
Fotokubek biały błyszczący z nadrukowanym Twoim zdjęciem, grafiką lub logo. Pojemność: ok. 300 ml, średnica: 80 mm, wysokość: 95 mm, powierzchnia nadruku: 20x9cm. Uwaga: Nie jest zalecane mycie kubka w zmywarkach. Kubek nadaje się do użytku w kuchni mikrofalowej.

Etui – futerał na 5 pendrive’ów ze skóry galanteryjnej, zamykane na magnes
Etui w okładce ze skóry galanteryjnej zamykane na magnes. Wewnątrz po prawej stronie znajduje pięć gumek, w których można umieścić pendrive'y, po przeciwnej stronie jest miejsce na wpisanie opisu poszczególnych nośników. Futerał wykonany jest w sposób dokładny, a użyte materiały nadają produktowi elegancji i solidności. Na okładce można dodać również krótki napis grawerowany lub złocony. Doskonały organizer na pendrive'y. Wymiar po zamknięciu 8x5x14 cm.

Etui z grawerowanym długopisem
Eleganckie etui na 1 długopis. W całości wykonane w płótnie lub innej okładzinie introligatorskiej, bądź skórze, w kolorach do wyboru. Kolor długopisu do wyboru (czarny, srebrny lub czerwony)

Etui rozkładane w poziomie w lewo lub w górę, zamykane na magnes.
Grawer na długopisie koloru białego w maksymalnych wymiarach 70x6 mm. Możliwość graweru lub złocenia na wieczku etui oraz wewnątrz po lewej stronie.

Podziękowania dla gości
Na zestaw składa się karteczka z podziękowaniem oraz skórzany breloczek z wygrawerowanym imieniem. Występuje w zestawie dużym i małym. Całość elegancko zapakowana w woreczek ze wstążeczką. Kolor skóry na breloczek do wyboru. Nam należy tylko podać tekst na karteczkę oraz imiona na breloczki.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
 • 21,48 zł W magazynie

  Magnesy personalizowane w formacie 10x5 cm. Możesz wybrać 10 różnych zdjęć lub obrazków. Doskonały pomysł na prezent.

 • 46,13 zł W magazynie

  Pamiątka z Twoim zdjęciem w formacie 15x21cm, 20 elementów drewnianych z możliwością umieszczenia napisu na serduszku. Całość zapakowana w pudełeczko ze zdjęciem na wieczku. Doskonały pomysł na prezent.Na specjalne życzenie możemy przygotować bardziej rozbudowany projekt. Prosimy o kontakttelefoniczny lub mailowy.

 • 28,74 zł W magazynie

  Puzzle z Twoim zdjęciem w formacie 15x21cm, 35 elementów zapakowanych w pudełeczko z tym samym zdjęciem na wieczku. Doskonały pomysł na prezent.Na specjalne życzenie możemy przygotować bardziej rozbudowany projekt. Prosimy o kontakttelefoniczny lub mailowy.

 • 45,53 zł W magazynie

  Etui w okładce ze skóry galanteryjnej zamykane na magnes. Wewnątrz po prawej stronie znajduje pięć gumek, w których można umieścić pendrive'y, po przeciwnej stronie jest miejsce na wpisanie opisu poszczególnych nośników. Futerał wykonany jest w sposób dokładny, a użyte materiały nadają produktowi elegancji i solidności....

 • 48,11 zł W magazynie

  Eleganckie etui na 1 długopis w kolorach do wyboru poniżej: czarnym, srebrnym i czerwonym. Etui w całości wykonane w płótnie lub innej okładzinie introligatorskiej w kolorach do wyboru poniżej. Etui rozkładane w górę, zamykane na magnes. Grawer na długopisie koloru białego w maksymalnych wymiarach 70x6 mm. Możliwość graweru lub złocenia na wieczku etui...

 • 26,48 zł W magazynie

  Fotokubek biały błyszczący z nadrukowanym Twoim zdjęciem, grafiką lub logo. Pojemność: ok. 300 ml, średnica: 80 mm, wysokość: 95 mm, powierzchnia nadruku: 20x9cmUwaga: Nie jest zalecane mycie kubka w zmywarkach. Kubek nadaje się do użytku w kuchni mikrofalowej.  

 • 4,52 zł W magazynie

  Podziękowanie dla gości, za obecność na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Zestaw składa się z kopertki i breloczka skórzanego z wygrawerowanym imieniem. Całość elegancko zapakowana w woreczek ze wstążeczką.Wybierz kolor skóry na breloczek, oraz uwagach wpisz tekst: - imię dziecka, datę- tekst podziękowania

 • 5,17 zł W magazynie

  Podziękowanie dla gości, za obecność na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Zestaw składa się z kopertki i breloczka skórzanego z wygrawerowanym imieniem. Całość elegancko zapakowana w woreczek ze wstążeczką.Wybierz kolor skóry na breloczek a w uwagach wpisz tekst który znajdzie się na breloczku oraz na kartce z...

 • 53,81 zł W magazynie

  Pendrive drewniany w kształcie karty. Pojemność 16 GB (rzeczywista 14,9 GB)Wymiary: długość 90 mm, szerokość 54 mm, grubość 5,0 mm. Możliwość graweru napisów i logo.

 • 56,18 zł W magazynie

  Eleganckie etui na 1 długopis w kolorach do wyboru poniżej: czarnym, srebrnym i czerwonym. Etui w całości wykonane eko skórze (skóra galanteryjna) w kolorach do wyboru poniżej. Etui rozkładane w poziomie w lewo, zamykane na magnes. Grawer na długopisie koloru białego w maksymalnych wymiarach 70x6 mm. Możliwość graweru, złocenia lub tłoczenia...

 • 130,76 zł W magazynie

  Breloczki ze skóry galanteryjnej obszywane dookoła z możliwością wytłoczenia własnego logo obustronnie. Kolory skór wybierane losowo. Cena za 50 sztuk. Podana cena nie zawiera jednorazowego kosztu wykonania matrycy do tłoczeń - 80 zł netto. Jeśli nie posiadasz jeszcze matrycy zaznacz odpowiednią opcję. Maksymalna wielkość logo 4,5 x 2,0 cm. Wymiary na...

 • 48,11 zł W magazynie

  Eleganckie etui na 1 długopis w kolorach do wyboru poniżej: czarnym, srebrnym i czerwonym. Etui w całości wykonane w płótnie lub innej okładzinie introligatorskiej w kolorach do wyboru poniżej. Etui rozkładane w poziomie w lewo, zamykane na magnes. Grawer na długopisie koloru białego w maksymalnych wymiarach 70x6 mm. Możliwość graweru lub złocenia na...

Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów