FOTOALBUMY NAŚWIETLANE 

FOTOALBUMY NAŚWIETLANE

Fotoalbumy naświetlane - elegancki pomysł na prezent

W tej kategorii proponujemy eleganckie albumy fotograficzne wykonywane m.in. z ekoskóry, typu akrylfoto lub z okładziny introligatorskiej. Tego rodzaju fotoalbumy naświetlane to doskonałe pomysły na prezenty. Klienci mogą wybierać z pośród wzorów ślubnych, komunijnych, neutralnych aplikacji, a także tych nawiązujących do tematyki dziecięcej. Nasze fotoalbumy wyróżniają się wysoką jakością.

Podkategorie

 • FOTOALBUMY W OKŁADCE Z EKOSKÓRY - RÓŻNE WZORY

  Fotoalbumy naświetlane w okładce z ekoskóry (skóry galanteryjnej).
  W każdym fotoalbumie możesz wybrać okładkę gładką lub ze wzorów, które są dostępne w naszych albumach tradycyjnych.
  Do wyboru wzory z motywami i aplikacjami ślubnymi, komunijnymi i dziecięcymi, jak również wzory neutralne na każdą okazję.
  Uwaga: większość motywów ma jeden rozmiar i na mniejszych formatach zajmują one większą część okładki lub nie są dostępne.

 • FOTOALBUMY W OKŁADCE ZE SKÓRY NATURALNEJ
 • FOTOALBUMY W OKŁADCE "ALULUX" i "ALU"

  Fotoalbumy naświetlane w okładce z ekoskóry (galanteryjnej) z wklęsłym okienkiem i wklejoną płytką z naniesionym zdjęciem:
  ALU - płytka aluminiowa (imitacja szczotkowanego aluminium) z grawerowanym laserowo zdjęciem i napisem w formacie 6x16cm lub 6x23 cm w pionie lub poziomie, grawer w skali szarości/ sepii
  ALULUX - płytka chromaluxe z naniesionym zdjęciem metodą termosublimacji. Płytka najwyższej jakości z wysokim połyskiem sprawia, że zdjęcie wygląda wyjątkowo, formaty: 7x7, 10x10 cm, 10x15 cm (pion/poziom), 6x23 cm (pion/poziom) oraz 3 płytki 7x7cm

  ALU 6x23 cm (poziom)ALU 6x23 (pion)Alulux A 10x10 cmAlulux B 3x 7x7 cmAlulux C 6x23 (pion)Alulux C 6x23 cm (poziom)Alulux D 10x15 cm (pion)Alulux D 10x15 cm (poziom) ALU ALU ALULUX A ALULUX B ALULUX C ALULUX C ALULUX D ALULUX D

 • FOTOALBUMY W OKŁADCE Z OKIENKAMI WKLĘSŁYMI

  Fotoalbumy naświetlane w okładce z ekoskóry (galanteryjnej) z wklęsłym okienkiem / okienkami do wklejenia zdjęcia.
  W każdym fotoalbumie do wyboru rożne wielkości i rozmieszczenie okienek w zależności od wielkości okładki:
  6x6 cm, 7x7 cm, 10x10 cm, 18x18 cm, 10x15 cm, 6x20 cm

 • FOTOALBUMY W OKŁADCE AKRYLFOTO
 • FOTOALBUMY KOMUNIJNE

  Fotoalbumy naświetlane w okładce z ekoskóry (galanteryjnej) z motywem komunijnym. W każdym fotoalbumie możesz wybrać okładkę z wypukłym motywem "KOMUNIA" , z wzorem grawerowanym "GR KOM" lub okładkę gładką i spersonalizować ją własnym napisem lub okolicznościowym z okazji Pierwszej Komunii Św.
  Uwaga: wypukłe wzory "KOMUNIA" mają jeden rozmiar i na mniejszych formatach zajmują większą część okładki

 • FOTOALBUMY DZIECIĘCE i CHRZEST ŚW.

  Fotoalbumy naświetlane w okładce z ekoskóry (galanteryjnej) z motywem dziecięcym.
  W każdym fotoalbumie możesz wybrać okładkę z wypukłym motywem "BABY", "CHRZEST" lub okładkę gładką i spersonalizować ją własnym napisem lub okolicznościowym na Chrzest Św.
  Uwaga: wypukłe wzory BABY i CHRZEST mają jeden rozmiar i na mniejszych formatach zajmują większą część okładki

  wzory okładek dziecięcych

 • FOTOALBUMY W OKŁADCE ŁĄCZONEJ

  Okładka łączona z dwóch skór z dodatkowym obszyciem sprawi, że fotoalbum będzie jeszcze bardziej ekskluzywny i spersonalizowany.
  Dajemy Państwu do wyboru ponad 44 różnych skór na część przednią okładki i tyle samo na część tylną wraz z grzbietem, oraz ponad 30 rodzajów łączeń w każdym fotoalbumie w tej kategorii. Można z tego stworzyć ponad 58 tysięcy różnych okładek albumów!

 • FOTOALBUMY W OKŁADCE Z AKRYLEM

  Oferta w przygotowaniu.

 • FOTOALBUMY W OKŁADCE Z OKŁADZINY INTROLIGATORSKIEJ
 • FOTOALBUMY W OKŁADCE DRUKOWANEJ
 • FOTOALBUMY "M" - W OKŁADCE Z NAŚWIETLONEGO ZDJĘCIA
 • ZESTAWY
  Zestawy łączą ze sobą rozwiązania stosowane przy produkcji różnych kategorii naszych produktów. Unikatowe rozwiązania pozwoliły nam na storzenie wyjątkowych produktów, które będą stanowić wyjątkową oprawę Państwa bezcennych chwil.