ALBUMY TRADYCYJNE NITOWANE- SKRĘCANE NA ŚRUBY 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • 45,36 zł W magazynie

  Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka wykonana z drewna. Zaokrąglone narożniki okładki oraz kart.Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Karty mogą zostać przełożone ozdobnym pergaminem. Format kart 25.5x19 cm. Ozdobne złote nity które trzymają okładkę z kartami.Możliwość wygrawerowania grafiki lub napisów na okładcę przez co album...

 • 73,29 zł W magazynie

  Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka wykonana z drewna. Zaokrąglone narożniki okładki oraz kart.Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Karty mogą zostać przełożone ozdobnym pergaminem. Format kart 33x23 cm. Ozdobne złote nity które trzymają okładkę z kartami.Możliwość wygrawerowania grafiki lub napisów na okładcę przez co album...

 • 111,54 zł W magazynie

  Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka wykonana z drewna. Zaokrąglone narożniki okładki oraz kart.Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Karty mogą zostać przełożone ozdobnym pergaminem. Format kart 35.5x28 cm. Ozdobne złote nity które trzymają okładkę z kartami.Możliwość wygrawerowania grafiki lub napisów na okładcę przez co album...

 • 45,37 zł W magazynie

  Album tradycyjny skręcany na śruby (możliwość wyciągania i dokładania kart).Okładka twarda wykonana w welurze, płótnie lub okładzinie introligatorskiej. Możliwe okucia w narożnikach. Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Format kart 24x24 cm (od linii bigu). Narożniki okładki i kart proste. Śruby metalowe.

 • 63,13 zł W magazynie

  Album tradycyjny skręcany na śruby (możliwość wyciągania i dokładania kart).Okładka twarda wykonana w skórze galanteryjnej (eko). Możliwe okucia w narożnikach. Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Format kart 24x24 cm (od linii bigu). Narożniki okładki i kart proste. Śruby metalowe.

 • 54,89 zł W magazynie

  Album tradycyjny skręcany na śruby (możliwość wyciągania i dokładania kart).Okładka twarda wykonana w welurze, płótnie lub okładzinie introligatorskiej. Możliwe okucia w narożnikach. Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Format kart 22x29 cm (od linii bigu) w pionie lub poziomie. Narożniki okładki i kart proste. Śruby metalowe.

 • 72,65 zł W magazynie

  Album tradycyjny skręcany na śruby (możliwość wyciągania i dokładania kart).Okładka twarda wykonana w skórze galanteryjnej (eko). Możliwe okucia w narożnikach. Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Format kart 22x29 cm (od linii bigu) w pionie lub poziomie. Narożniki okładki i kart proste. Śruby metalowe.

 • 64,58 zł W magazynie

  Album tradycyjny skręcany na śruby (możliwość wyciągania i dokładania kart).Okładka twarda wykonana w welurze, płótnie lub okładzinie introligatorskiej. Możliwe okucia w narożnikach. Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Format kart 23x33 cm (od linii bigu) w pionie lub poziomie doskonale nadający się do wklejania zdjęć 20x30 cm. Narożniki okładki i...

 • 82,33 zł W magazynie

  Album tradycyjny skręcany na śruby (możliwość wyciągania i dokładania kart).Okładka twarda wykonana w skórze galanteryjnej (eko). Możliwe okucia w narożnikach. Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Format kart 23x33 cm (od linii bigu) w pionie lub poziomie. Doskonały format do wklejania zdjęć 20x30 cm. Narożniki okładki i kart proste. Śruby metalowe.

 • 60,22 zł W magazynie

  Album tradycyjny skręcany na śruby (możliwość wyciągania i dokładania kart).Okładka twarda wykonana w welurze, płótnie lub okładzinie introligatorskiej. Możliwe okucia w narożnikach. Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Format kart 28x31 cm (od linii bigu) w pionie lub poziomie. Narożniki okładki i kart proste. Śruby metalowe.

 • 77,98 zł W magazynie

  Album tradycyjny skręcany na śruby (możliwość wyciągania i dokładania kart).Okładka twarda wykonana w skórze galanteryjnej (eko). Możliwe okucia w narożnikach. Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Format kart 28x31 cm (od linii bigu) w pionie lub poziomie. Narożniki okładki i kart proste. Śruby metalowe.

 • 102,84 zł W magazynie

  Album tradycyjny skręcany na śruby (możliwość wyciągania i dokładania kart).Okładka twarda wykonana w welurze, płótnie lub okładzinie introligatorskiej. Możliwe okucia w narożnikach. Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Format kart 30x30 cm (od linii bigu). Narożniki okładki i kart proste. Śruby metalowe.

Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów