W SKÓRZE GALANTERYJNEJ 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
 • 44,23 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 72 zdjęcia formatu 10x15cm z opisem, 2 zdjęcia na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 50,86 zł W magazynie

  Album szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 120 zdjęć formatu 10x15cm z opisem, 2 zdjęcia na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 61,84 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 200 zdjęć formatu 10x15cm z opisem, 2 zdjęcia na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 76,20 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 300 zdjęć formatu 10x15cm z opisem, 2 zdjęcia na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 33,10 zł W magazynie

  Album szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 36 zdjęć formatu 10x15cm, 1 zdjęcie na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Ozdobny grzbiet.

 • 36,98 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 50 zdjęć formatu 10x15cm, 1 zdjęcie na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 43,91 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 100 zdjęć formatu 10x15cm, 1 zdjęcie na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 48,75 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 60 zdjęć formatu 13x18cm, 1 zdjęcie na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 58,61 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 100 zdjęć formatu 13x18cm, 1 zdjęcie na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 64,10 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 120 zdjęć formatu 13x18cm, 1 zdjęcie na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 74,26 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 150 zdjęć formatu 13x18cm, 1 zdjęcie na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

 • 50,86 zł W magazynie

  Album ślubny, szyty kieszeniowy w skórze galanteryjnej na 60 zdjęć formatu 15x21cm, 1 zdjęcie na stronę. Kartki papierowe z kieszonkami foliowymi. Okładka z zaokrąglonymi narożnikami. Prosty lub ozdobny grzbiet.Możliwość personalizacji okładki poprzez dodanie grawerowanych, tłoczonych lub złoconych napisów, grafiki i logo oraz okienka na okładce.

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów