ALBUMY TRADYCYJNE W OKŁADCE DREWNIANEJ 

ALBUMY TRADYCYJNE W OKŁADCE DREWNIANEJ
Szanowni Państwo,w odpowiedzi na prosby klientów wprowadzilismy nową linię albumów stworzonych z myślą o powrocie do natury. Unikatowe połączenie drewna oraz wysokogatunkowych papierowych stron pozwoliło nam na stworzenie nowej linii albumów tradycyjnych. Istnieje możliwość personalizacji okładki poprzez wybór m.in. grawru laserowego.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 45,36 zł W magazynie

  Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka wykonana z drewna. Zaokrąglone narożniki okładki oraz kart.Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Karty mogą zostać przełożone ozdobnym pergaminem. Format kart 25.5x19 cm. Ozdobne złote nity które trzymają okładkę z kartami.Możliwość wygrawerowania grafiki lub napisów na okładcę przez co album...

 • 73,29 zł W magazynie

  Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka wykonana z drewna. Zaokrąglone narożniki okładki oraz kart.Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Karty mogą zostać przełożone ozdobnym pergaminem. Format kart 33x23 cm. Ozdobne złote nity które trzymają okładkę z kartami.Możliwość wygrawerowania grafiki lub napisów na okładcę przez co album...

 • 111,54 zł W magazynie

  Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka wykonana z drewna. Zaokrąglone narożniki okładki oraz kart.Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Karty mogą zostać przełożone ozdobnym pergaminem. Format kart 35.5x28 cm. Ozdobne złote nity które trzymają okładkę z kartami.Możliwość wygrawerowania grafiki lub napisów na okładcę przez co album...

 • 345,15 zł W magazynie

  Album tradycyjny drewniany w okładce rzeźbionej przez artystę - rzeźbiarza. Realizuje w rzeźbie wszelkie pomysły klientów lub według swojej wyobraźni. Nie są możliwe 2 identycznie wyrzeżbione okładki. Album ma 60 stron z pergaminem w kolorze do wyboru, wymiar kart 16x22cm. Możliwa okładka w dwóch kolorach drewna: brąz i ciemny bordo.

 • 547,42 zł W magazynie

  Album tradycyjny drewniany w okładce rzeźbionej przez artystę - rzeźbiarza. Realizuje w rzeźbie wszelkie pomysły klientów lub według swojej wyobraźni. Nie są możliwe 2 identycznie wyrzeżbione okładki. Album ma 60 stron z pergaminem. Kolor stron do wyboru, wymiar kart 30x30cm. Możliwa okładka w dwóch kolorach drewna: brąz i ciemny bordo.

 • 521,29 zł W magazynie

  Album tradycyjny drewniany w okładce ze starego drewna z okienkiem na zdjęcie. Okienko  o wymiarach 11,3 x 16 cm. Kolor okładki do wyboru poniżej. Grzbiet w kolorze jak na zdjęciu wybranej okładki. Format kart 33x33 cm w kolorach do wyboru poniżej.

 • 521,29 zł W magazynie

  Album tradycyjny drewniany w okładce ze starego drewna z okienkiem na zdjęcie. Okienko  o wymiarach 11,3 x 16 cm. Kolor okładki zielony. Grzbiet w kolorze jak na zdjęciu ciemny brąz. Format kart 33x33 cm w kolorach do wyboru poniżej.

 • 357,42 zł W magazynie

  Album tradycyjny drewniany w okładce z malowanym ręcznie wzorem - skrzypce - wygrawerowanym tłem. Kolor okładki jasny brąz. Grzbiet ozdobny ze skóry galanteryjnej w kolorze ciemny brąz. Format kart 33x33 cm w kolorach do wyboru poniżej.

 • 357,42 zł W magazynie

  Album tradycyjny drewniany w okładce z malowanym ręcznie wzorem - kwiatami. Kolor okładki bordo lub brąz. Grzbiet ozdobny ze skóry galanteryjnej w kolorze dobranym do okładki. Format kart 33x33 cm w kolorach do wyboru poniżej.

 • 357,42 zł W magazynie

  Album tradycyjny drewniany w okładce z wypalanym - grawerowanym laserowo wzorem lub zdjęciem. Kolor okładki do wybou poniżej. Grzbiet ozdobny ze skóry galanteryjnej w kolorze dobranym do okładki. Format kart 33x33 cm w kolorach do wyboru poniżej. Mozliwość załączenia zdjęcia lub grafiki poniżej.

 • 86,29 zł 345,15 zł -75% W magazynie

  Album tradycyjny drewniany w okładce rzeźbionej przez artystę - rzeźbiarza. Realizuje w rzeźbie wszelkie pomysły klientów lub według swojej wyobraźni. Nie są możliwe 2 identycznie wyrzeżbione okładki. Album ma 56 stron z pergaminem. Kolor stron - brązowy, wymiar kart 15,5x23.5cm. Na okładcę imię "Dorota" na grzbiecie "Twoja 18".

  Obniżka!
 • 138,06 zł 345,15 zł -60% W magazynie

  Album tradycyjny drewniany w okładce rzeźbionej przez artystę - rzeźbiarza. Realizuje w rzeźbie wszelkie pomysły klientów lub według swojej wyobraźni. Nie są możliwe 2 identycznie wyrzeżbione okładki. Album ma 60 stron z pergaminem. Kolor stron - kremowy, wymiar kart 15,5x23.5cm. Na okładcę róża a na grzbiecie imię "Natalia" .

  Obniżka!
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów