ALBUMY STUDYJNE ŚLUBNE 

Podkategorie

 • ALBUMY STUDYJNE W TWARDEJ OPRAWIE
 • ALBUMY KARTONOWE ŚLUBNE
 • OKŁADKI TWARDE Z OKIENKAMI
 • OKŁADKI I OKIENKA TWARDE
 • ALBUMY Z PASSEPARTOUT

  Albumy fotograficzne z passe partout.


  Oglądanie zdjęć to najlepszy sposób na przywołanie wspomnień. Sami nie jesteśmy w stanie pamiętać o wszystkich ważnych momentach w naszym życiu. Właśnie dlatego kolekcjonujemy chwile za pomocą fotografii. Im starsze zdjęcia, tym większa staje się ich wartość sentymentalna. Dlatego żeby służyły nam jak najdłużej, powinniśmy dbać o nie w sposób szczególny. Bardzo ważne jest ich prawidłowe przechowywanie. Do tego celu posłużą nam albumy fotograficzne. Dla każdego, kto pragnie znaleźć ten idealny dla siebie, znajdzie się coś wyjątkowego, ponieważ wybór jest naprawdę duży. W tej kategorii proponujemy albumy do zdjęć wyposażone w ramki passe-partout. To propozycja dla osób poszukujących eleganckich i zarazem prostych rozwiązań, które sprawią, że oglądanie zdjęć będzie nie tylko niezapomnianą podróżą w czasie, ale i wyjątkowym doznaniem estetycznym. Dowiedz się, czym są ramki passe partout, w jakim celu się ich używa i wybierz najlepszy album dla Twoich pamiątek.

  Co to jest passe partout?


  Celem każdego albumu fotograficznego jest przede wszystkim wyszukany efekt prezentacji ulubionych zdjęć. Wszyscy chcemy, żeby nasze wspomnienia zachowane pod postacią wspaniałych fotografii przedstawiały się jak najpiękniej. Jednym ze sposobów na osiągnięcie takiego celu jest wybór albumu wyposażonego w oprawy passe partout. Co to znaczy? Passe partout (czyt. paspartu) to nic innego jak ramka, najczęściej wykonana z kartonu o prostokątnym kształcie, choć często zdarzają się także bardziej finezyjne, na przykład owalne. Do jej budowy zaliczamy także rdzeń, którego głównym celem jest nadanie efektu przestrzennego. Jest to widoczny przekrój ramki dostępny najczęściej w kolorze białym lub czarnym. Kartonowa oprawa służy do eksponowania różnego rodzaju obiektów takich jak na przykład:

  zdjęcia,obrazy,rysunki,hafty,kompozycje z suszonych kwiatów.


  Ramka passe-partout powinna być sztywna i odporna na wyginanie. Wszystko po to, aby mogła służyć nam przez lata bez utraty wizualnego efektu. Niebagatelne znaczenie ma również kolor wybranego przez nas passe partout. Odpowiednio dobrana barwa będzie dobrze komponować się z naszymi zdjęciami i wydobędzie z nich głębię. Umieszczone pod ramką zdjęcie natychmiast nabiera swoistego charakteru, co z kolei przekłada się na wyrazistość oraz elegancję całego albumu. Passe-partout pełni również funkcję ochronną. Ma za zadanie zabezpieczać kompozycję przed negatywnym wpływem wilgoci i zachować jej piękny wygląd pomimo upływającego czasu. Do atutów ramek passe partout należy z pewnością zaliczyć ich uniwersalny i ponadczasowy charakter. Świetnie sprawdzą się do eksponowania wszelkich fotografii - od profesjonalnych sesji zdjęciowych po samodzielnie wykonane zdjęcia rodzinne czy pamiątki z wakacji. Nie dziwi zatem fakt, że passe-partout nie tylko nie traci na popularności, ale i sukcesywnie ją zyskuje. Album wyposażony w gustowne ramki będzie stanowił doskonałe dopełnienie Twoich pamiątek, a ponadto sprawdzi się jako prezent czy podziękowanie.

  Wybierz album z passe-partout stworzony dla Ciebie. Sprawdź naszą ofertę!


  Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze Twoje zadowolenie. To dlatego w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów wykonanych z solidnych materiałów, które będą służyć Ci przez lata. Proponujemy Ci zarówno gotowe i uniwersalne rozwiązania, jak i możliwość personalizacji albumów, dzięki czemu nabiorą one osobistego wymiaru. Nie inaczej jest z albumami na zdjęcia wyposażonymi w ramki passe-partout. W tej kategorii znajdziesz je w różnych rodzajach. Mowa tu o rozmaitych kolorach, materiałach, z których wykonane są okładki, formatach oraz orientacji albumu - możesz wybrać poziomą lub pionową. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem klasyki i cenisz stonowane rozwiązania, czy stawiasz na kreatywność, w naszym sklepie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model i dopasujesz go do własnych oczekiwań. Możesz dodać własny tekst o odpowiedniej czcionce oraz wielkości i umieścić go we wskazanym przez Ciebie miejscu na albumie. Umożliwiamy również wyposażenie albumu z passe partout w złocenia czy logo, które samodzielnie nam prześlesz. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie opcje personalizacji, a my zajmiemy się resztą.
 • JAMNIKI
 • OKŁADKI DO JAMNIKA
 • OKŁADKI Z LISTWĄ DO STRON STUDYJNYCH AS
 • STRONY DO ALBUMÓW AS