POZOSTAŁE WYROBY 

POZOSTAŁE WYROBY
Posiadamy bardzo bogatą ofertę upominków i gadżetów na każdą okazję i dla każdej osoby niezależnie od wieku.
Polecamy w szczególności: kroniki,księgi gości, okładki MENU i płatniki, kalendarze, breloki do kluczy, magnesy, puzzle, kubki, kieliszki, szampanki, pudełka i szkatułki, długopisy, pendrivy, wizytowniki, ramki.
Wykonujemy produkty w różnej kolorystyce, wielkości i kształcie. Pięknie ozdabiamy perełkami, kryształkami, wstążeczkami itp.
Personalizujemy wieloma technikami (grawer laserowy, druk, tłoczenie).Dużym powodzeniem cieszą się gadżety reklamowe dla firm,
które sa niezwykle skuteczne w budowaniu jej wizerunku.


Jeśli w naszej ofercie nie znaleźli Państwo tego czego Państwo potrzbują to prosimy o kontakt z nami!
Razem stworzymy orginalne i nietypowe produkty.


Podkategorie

 • KSIĘGI GOŚCI
  Jest to księga pamiątkowa. Okładka twarda ze skóry galanteryjnej lub okładziny introligatorskiej. Istnieje również możliwość łączonej okładki, np.: dwa rodzaje okładziny, czy skóry. Ozdobny grzbiet. Możliwa opcja personalizacji okładki przez grawerowanie, złocenie lub tłoczenie. Możliwość dodania opisanej pierwszej strony w księdze. Możliwość ozdobnych narożników. Kolor stron do wyboru.
 • KRONIKI, KLASERY
  Jest to album z grubymi kartami w kolorze czarnym lub białym. Ilość stron do wyboru od 20 do 80. Formaty standardowe, w pionie lub poziomie, jednak na specjalne życzenie klienta możemy stworzyć album w formacie niestandardowym.

  Okładka twarda ze skóry galanteryjnej lub okładziny introligatorskiej. Grzbiet może być prosty lub ozdobny. Na okładce można dodać własny napis grawerowany lub złocony, czy logo, personalizując tym samym album.
 • OKŁADKI MENU, PŁATNIKI
  - Koszulki krystaliczne do kart menu i nie tylko
  Gruba, krystaliczna, wysokiej jakości koszulka w formacie A4.

  - Okładka – karta menu EXCLUSIVE
  Ekskluzywna okładka - karta MENU wykonana obustronnie ze skóry galanteryjnej z możliwością obszycia. Zakryte metalowe nity umożliwiające dokładanie koszulek lub gotowych kart. Możliwość dowolnej personalizacji ze wszystkich opcji: koloru skóry, obszycia, okuć w narożnikach, napisów i logo, ilości koszulek.

  - Okładka – karta menu STANDARD
  Okładka - karta MENU wykonana ze skóry galanteryjnej lub okładziny introligatorskiej z możliwością obszycia. W środku wyklejona papierem, okładziną, welurem lub skórą. Introligatorskie metalowe nity umożliwiające dokładanie koszulek lub gotowych kart. Możliwość dowolnej personalizacji z opcji: koloru skóry, wyklejki, obszycia, okuć, napisów i logo, ilości krystalicznych koszulek.

  - Płatnik kelnerski
  Płatnik kelnerski wykonany ze skóry galanteryjnej z obszyciem lub bez. W środku wyklejona papierem, okładziną, welurem lub skórą. Możliwość dowolnej personalizacji z opcji: koloru skóry, wyklejki, obszycia, okuć, napisów i logo. W środku po prawej stronie kieszonka.
 • UPOMINKI I GADŻETY
  Magnesy
  Magnesy personalizowane w formacie 10 x 5 cm. Pakowane jako paczka 10 sztuk. Możliwość wybrania każdego innego magnesu, lub wszystkie takie same.

  Puzzle z Twoim zdjęciem
  Puzzle ze zdjęciem w formacie 15x21cm, 35 elementów zapakowanych w pudełeczko z tym samym zdjęciem na wieczku.

  Pendrive drewniany 16 GB w kształcie karty
  Pendrive drewniany w kształcie karty. Pojemność 16 GB (rzeczywista 14,9 GB). Wymiary: długość 90 mm, szerokość 54 mm, grubość 5,0 mm. Możliwość graweru napisów i logo.

  Breloczki reklamowe ze skóry galanteryjnej
  Breloczki ze skóry galanteryjnej obszywane dookoła z możliwością wytłoczenia własnego logo obustronnie. Kolory skór wybierane losowo. Pakowane w paczce po 50 sztuk. Jeśli nie posiadasz jeszcze matrycy zaznacz odpowiednią opcję. Maksymalna wielkość logo 4,5 x 2,0 cm.


  Kalendarz na spirali z podpórką.
  Kalendarz na 20XX z Twoimi zdjęciami w formacie A5, A4 i A3 na spirali metalowej z podpórką kartonową do postawienia na biurku . Jednostronny (12 kartek + okładka i sztywny tył) lub dwustronny (6 kartek + okładka i sztywny tył). Należy dołączyć zdjęcia do każdego miesiąca - szablonu. Szablony dla poszczególnych miesięcy według wzornika lub samo zdjęcie bez wzoru. Wydruk na papierze błyszczącym 170g.

  Kalendarz na spirali z zawieszką.
  Kalendarz 20XX w formacie A5, A4 i A3 na spirali metalowej z zawieszką. Jednostronny (12 kartek + okładka i sztywny tył) lub dwustronny (6 kartek + okładka i sztywny tył). Należy dołączyć zdjęcia do każdego miesiąca - szablonu. Szablony dla poszczególnych miesięcy według wzornika lub samo zdjęcie bez wzoru. Wydruk na papierze błyszczącym 170g.

  Długopis z grawerem w skórzanym etui
  Długopis metalowy dostępny w 3 kolorach: czarnym, czerwonym i srebrnym w eleganckim obszywanym etui ze skóry galanteryjnej. Kolor etui dobierany losowo. Możliwość wygrawerowania napisów lub własnego tekstu za dopłatą. Kolor graweru jest biały. Maksymalny rozmiar 1 linii graweru 70x6 mm. Przy zamówieniu od 20 sztuk z powtarzalnym grawerem przewidziany rabat.

  Fotokalendarz plakatowy z Twoim zdjęciem
  Kalendarz jednostronny w formatach A3, A4 i SRA3, z zawieszką. Wydruk na papierze błyszczącym 170g lub 300g. Szablon kalendarza (rozmieszczenia miesięcy) do wyboru. Można również przesłać nam gotowy projekt kalendarza do druku.

  Fotokubek z Twoim zdjęciem
  Fotokubek biały błyszczący z nadrukowanym Twoim zdjęciem, grafiką lub logo. Pojemność: ok. 300 ml, średnica: 80 mm, wysokość: 95 mm, powierzchnia nadruku: 20x9cm. Uwaga: Nie jest zalecane mycie kubka w zmywarkach. Kubek nadaje się do użytku w kuchni mikrofalowej.

  Etui – futerał na 5 pendrive’ów ze skóry galanteryjnej, zamykane na magnes
  Etui w okładce ze skóry galanteryjnej zamykane na magnes. Wewnątrz po prawej stronie znajduje pięć gumek, w których można umieścić pendrive'y, po przeciwnej stronie jest miejsce na wpisanie opisu poszczególnych nośników. Futerał wykonany jest w sposób dokładny, a użyte materiały nadają produktowi elegancji i solidności. Na okładce można dodać również krótki napis grawerowany lub złocony. Doskonały organizer na pendrive'y. Wymiar po zamknięciu 8x5x14 cm.

  Etui z grawerowanym długopisem
  Eleganckie etui na 1 długopis. W całości wykonane w płótnie lub innej okładzinie introligatorskiej, bądź skórze, w kolorach do wyboru. Kolor długopisu do wyboru (czarny, srebrny lub czerwony)

  Etui rozkładane w poziomie w lewo lub w górę, zamykane na magnes.
  Grawer na długopisie koloru białego w maksymalnych wymiarach 70x6 mm. Możliwość graweru lub złocenia na wieczku etui oraz wewnątrz po lewej stronie.

  Podziękowania dla gości
  Na zestaw składa się karteczka z podziękowaniem oraz skórzany breloczek z wygrawerowanym imieniem. Występuje w zestawie dużym i małym. Całość elegancko zapakowana w woreczek ze wstążeczką. Kolor skóry na breloczek do wyboru. Nam należy tylko podać tekst na karteczkę oraz imiona na breloczki.
 • AKCESORIA ŚLUBNE
 • MAŁA POLIGRAFIA