OPAKOWANIA 

OPAKOWANIA
Proponujemy Państwu szeroką gamę produktów, które można spersonaliować na wiele wyszukanych sposobów tworząc wyjątkowe i oryginalne pamiątki.

Podkategorie

 • ETUI NA PŁYTY CD/DVD
  W ofercie posiadamy szeroką gamę etui na płyty. Mamy małe i duże etui. Występują etui na 1, 2, 3 lub 4 płyty. Są etui złączone składające się z tacek przezroczystych lub passepartout z wyciętym miejscem na płytę. Etui rozkładane na 3 lub 4 płyty. 0

  Etui kartonowe może być na 1 lub 2 płyty. Okładka ze skóry galanteryjnej, okładziny introligatorskiej lub kartonowa. Środek etui z papieru lub z wydrukowanym wzorem gotowym lub ze zdjęcia, czy projektu klienta. Okładkę można spersonalizować dodając wygrawerowany lub złocony napis, czy logo. Na etui kartonowym, na przodzie może być naklejona ramka z papieru lub passepartout, do włożenia zdjęcia (8 x 9cm). W ofercie mamy również etui na 2 płyty zamykane na magnes.

  Mamy gotowe projekty na ślub, komunię, chrzest, studniówkę oraz uniwersalne produkty.
 • ETUI NA PENDRIVE
  Mamy w ofercie od małych, po duże opakowania na pendrive. Produkty wykonujemy ze skóry galanteryjnej, okładziny introligatorskiej, naświetlenia, papieru lub drewna. Wnętrz wklejka papierowa lub z materiału jak wybrana okładka. Możliwość obszycia dookoła okładki. Etui może być na 1, 2, 3 lub 4 pendrive’y. Miejsce na pendrive wycięte jest w piance białej lub czarnej, jej grubość zależy od grubości pendrive.

  Posiadamy również etui na 5 pendrive’ów w futerale ze skóry galanteryjnej, zamykane na magnes. Wewnątrz po prawej stronie znajdują się gumki w których można umieścić pendrive’y, a po przeciwnej stronie miejsce na opis nośników. Polecamy również ozdabiane otwierane pudełko z miejscem na pendrive.

  Etui nie zawiera w komplecie pendrive'a - możesz go zamówić u nas dodatkowo. Oferujemy je w wielkościach 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB z interfejsem USB 3.0. Każde etui można indywidualnie personalizować.
 • PUDEŁKA NA ZDJĘCIA

  Starannie wykonane, eleganckie pudełka w rozmiarach na 100 do 400 zdjęć - odbitek w najpopularniejszych formatach:
  10x15, 13x18, 15x21, 15x23 i 20x30 cm.
  Pudełka wykonane w całości z eko-skór, lub okładzin introligatorskich i płóciennych do wyboru, a także łączone z 2 materiałów
  z efektownymi obszyciami.
  Możliwość personalizacji wieczka: własny tekst grawerowany lub złocenia / tłoczenia z naszego wzornika, oraz własne logo na spodzie.

 • PUDEŁKA NA ZDJĘCIA I PENDRIVE
  Jeden z najpopularniejszych produktów w ostatnim czasie. Dodatkowo wzboracone przez wzory grawerowane laserowo z naszego wzornika sprawiają, że każde pudełko nabiera indywidualnego wyglądu.
 • ETUI KARTONOWE DO ZDJĘĆ

  Jeżeli zamiast albumów na zdjęcia potrzebujesz odpowiedniego etui, to firma Empol również wychodzi naprzeciwko Twoim potrzebom. Dzięki takiemu etui możesz zabezpieczyć swoje zdjęcia przeznaczone do różnych dokumentów.

 • ZESTAWY: ALBUM + PUDEŁKO
  Piękne i eleganckie rozwiązanie. Album zapakowany w pasowne pudełko. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia w tworzeniu zestawów!!
 • ELEGANCKIE PUDEŁKA
 • OPAKOWANIA DOSTĘPNE OD RĘKI
  Produkty dostępne od ręki aktualnie dostępne na naszym stanie magazynowym.